Verouk 2017/18

PRIJAVNICA za VEROUK (v formatu PDF)

VEROUK V ŽUPNIJI NM-SV. LENART 2017/18

DEVETLETKA

 

razred dan ura prostor voditelj
1. ponedeljek 16.00 Frančiškova dvorana s. Alenka Žibert
torek 17.00
2. ponedeljek 17.00 Frančiškova dvorana s. Alenka Žibert
torek 16.00
3.

PRVOOBHAJANCI

ponedeljek 16.00 Antonova soba p. Krizostom Komar
torek 17.00
4. ponedeljek 17.00 Antonova soba p. Krizostom Komar
torek 16.00
5. torek 16.00 Klarina soba ga. Jerca

Božič Kranjec

četrtek 16.00
6. četrtek 15.00 Klarina soba ga. Jerca

Božič Kranjec

torek 17.00
7. sreda 15.00 Klarina soba g. Robert Miklič
sreda 16.00
8. ponedeljek 15.00 Lenartova dvorana p. Tomaž
četrtek 16.00
9.

BIRMANCI

ponedeljek 17.00 Lenartova dvorana p. Tomaž
četrtek 17.00

 

SREDNJEŠOLCI & ŠTUDENTI & PEVSKI ZBORI

 

skupina dan ura prostor voditelj
SREDNJEŠOLCI sreda 20.00 Lenartova dvorana p. Tomaž
ŠTUDENTI petek 20.00 Lenartova dvorana p. Tomaž
SKUPINA BIRMANSKI ANIMATORJI četrtek 19.45 Lenartova dvorana p. Tomaž
FLM 3. sobota 20.00 Lenartova dvorana p. Tomaž &

p. Krizostom

ŽUP. PEVSKI ZBOR sreda 19.00 Frančiškova dvorana ga. Sabina Devjak Novak
KOMORNI ZBOR nedelja 19.00 Frančiškova dvorana Matej Burger
MLADINSKI ZBOR petek 16.00 – 17.30 Frančiškova dvorana Ema in Nika Molan
OTROŠKI ZBOR petek 16.30 – 17.30 Antonova

soba

Katja Mihalič

 

Spletna stran župnije:

www.nm-kloster.si


DRUGE SKUPINE

 

skupina dan ura prostor voditelj
MINISTRANTI petek 17.30 Lenartova dvorana p. Krizostom
ŽPS 1. ponedeljek po večerni maši Lenartova dvorana p. Krizostom
Frančiškov svetni red (OFS) 3. sobota 17.00 Lenartova dvorana p. Tomaž
VERA in LUČ 2. nedelja 14.00 Lenartova dvorana p. Marko &

ga. Renata Kocjan

Biblična skupina ponedeljek po večerni maši Klarina soba p. Marko
ZAKONCI I. 2. ponedeljek 20.15 Lenartova dvorana p. Krizostom
ZAKONCI II. 3. petek 20.00 Lenartova dvorana p. Peter
ZAKONCI III. 3. ponedeljek 20.15 Lenartova dvorana p. Tomaž
ZAKONCI IV. 4. torek 20.15 Lenartova dvorana p. Krizostom
RAZPOROČENI 2. torek 20.00 Lenartova dvorana dr. Nataša Rijavec Klobučar &

p. Krizostom

KLEPET OB KAVICI ponedeljek po jutranji maši Lenartova dvorana ga. Marija Cimermančič &

p. Krizostom

Molitev rožnega venca petek po jutranji maši Lurška kapela ga. Marija Božič
Prenova v Duhu četrtek po večerni maši Lurška kapela ga. Amalija Lukšič &

p. Peter

ROČNA DELA torek na 14 dni 17.00 Lenartova dvorana ga. Emi Poreber &

ga. Jožica Tomažin

KARITAS 1. sreda po večerni maši Klarina soba ga. Milena Hren
DRAMSKA SKUPINA po dogovoru Frančiškova dvorana ga. Tina Priselac
SLOMŠKOVO

bralno priznanje

po dogovoru Antonova soba ga. Maja Malovrh
KATEHUMENAT nedelja, 1.10. po večerni maši Lenartova dvorana p. Marko &

p. Peter

 

1 Trackback / Pingback

  1. OZNANILA za 23. nedeljo med letom, 6.9.2015 | NM - Klošter - sv. Lenart

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*