VEROUČNI URNIK 2017/18

PDFormat

 

VEROUK V ŽUPNIJI NM-SV. LENART 2017/18

 

DEVETLETKA

 

razred

dan ura prostor voditelj

1.

ponedeljek 16.00 Frančiškova dvorana s. Alenka Žibert
torek 17.00

2.

ponedeljek 17.00 Frančiškova dvorana s. Alenka Žibert
torek 16.00

3.

PRVOOBHAJANCI

ponedeljek 16.00 Antonova soba p. Krizostom Komar
torek 17.00

4.

ponedeljek 17.00 Antonova soba p. Krizostom Komar
torek 16.00

5.

torek 16.00 Klarina soba ga. Jerca

Božič Kranjec

četrtek 16.00

6.

četrtek 15.00 Klarina soba ga. Jerca

Božič Kranjec

torek 17.00

7.

sreda 15.00 Klarina soba g. Robert Miklič
sreda 16.00

8.

ponedeljek 15.00 Lenartova dvorana p. Tomaž
četrtek 16.00

9.

BIRMANCI

ponedeljek 17.00 Lenartova dvorana p. Tomaž
četrtek 17.00

 

SREDNJEŠOLCI & ŠTUDENTI & PEVSKI ZBORI

 

skupina

dan ura prostor voditelj

SREDNJEŠOLCI

sreda 20.00 Lenartova dvorana p. Tomaž

ŠTUDENTI

petek 20.00 Lenartova dvorana p. Tomaž

SKUPINA BIRMANSKI ANIMATORJI

četrtek 19.45 Lenartova dvorana p. Tomaž

FLM

3. sobota 20.00 Lenartova dvorana p. Tomaž &

p. Krizostom

ŽUP. PEVSKI ZBOR

sreda 19.00 Frančiškova dvorana ga. Sabina Devjak Novak

KOMORNI ZBOR

nedelja 19.00 Frančiškova dvorana Matej Burger

MLADINSKI ZBOR

petek 16.00 – 17.30 Frančiškova dvorana Ema in Nika Molan

OTROŠKI ZBOR

petek 16.30 – 17.30 Antonova

soba

Katja Mihalič

 

Spletna stran župnije:

www.nm-kloster.si


DRUGE SKUPINE

 

skupina

dan ura prostor voditelj

MINISTRANTI

petek 17.30 Lenartova dvorana p. Krizostom

ŽPS

1. ponedeljek po večerni maši Lenartova dvorana p. Krizostom

Frančiškov svetni red (OFS)

3. sobota 17.00 Lenartova dvorana p. Tomaž

VERA in LUČ

2. nedelja 14.00 Lenartova dvorana p. Marko &

ga. Renata Kocjan

Biblična skupina

ponedeljek po večerni maši Klarina soba p. Marko

ZAKONCI I.

2. ponedeljek 20.15 Lenartova dvorana p. Krizostom

ZAKONCI II.

3. petek 20.00 Lenartova dvorana p. Peter

ZAKONCI III.

3. ponedeljek 20.15 Lenartova dvorana p. Tomaž

ZAKONCI IV.

4. torek 20.15 Lenartova dvorana p. Krizostom

RAZPOROČENI

2. torek 20.00 Lenartova dvorana dr. Nataša Rijavec Klobučar &

p. Krizostom

KLEPET OB KAVICI

ponedeljek po jutranji maši Lenartova dvorana ga. Marija Cimermančič &

p. Krizostom

Molitev rožnega venca

petek po jutranji maši Lurška kapela ga. Marija Božič

Prenova v Duhu

četrtek po večerni maši Lurška kapela ga. Amalija Lukšič &

p. Peter

ROČNA DELA

torek na 14 dni 17.00 Lenartova dvorana ga. Emi Poreber &

ga. Jožica Tomažin

KARITAS

1. sreda po večerni maši Klarina soba ga. Milena Hren

DRAMSKA SKUPINA

po dogovoru Frančiškova dvorana ga. Tina Priselac

SLOMŠKOVO

bralno priznanje

po dogovoru Antonova soba ga. Maja Malovrh

KATEHUMENAT

nedelja, 1.10. po večerni maši Lenartova dvorana p. Marko &

p. Peter

 

OBVESTILA

 

  1. VPIS K VEROUKU bo potekal v sredo, 6. in četrtek 7. septembra ob 16., 17. in 18. uri!

To pomeni vsak dan v treh skupinah – prosimo, bodite točni.

Za vpis v 1., 3. in 9. razred s seboj OBVEZNO prinesite krstni list (če otrok ni bil krščen v naši župniji) ali družinsko knjižico; prinesite tudi denar za poravnavo stroškov in podpisano spričevalo!

  1. V nedeljo, 10. 9. ob 10. uri je slovesna škofova sv. maša ob 50-obletnici ustanovitve naše župnije; KATEHETSKA NEDELJA pa bo v nedeljo, 17.9. ob 10. uri – LEPO POVABLJENI!
  2. Osnovnošolski in srednješolski VEROUK pričnemo v ponedeljek 11. septembra 2017.
  3. OTROKE najbolj vzgajajo starši s svojim zgledom. Vsa družina je lepo povabljena k obisku

nedeljske DRUŽINSKE svete maše ob 10. uri. Razmislite tudi o prejemu molitvenega križa.

 

Za župnijo NM – Sv. Lenart; odgovarja p. Krizostom Komar OFM, župnik; ( 07-338-14-70, info@nm-kloster.si

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*